Нині послуги каршерінгу користуються все більшою популярністю серед населення. Люди віддають перевагу такому виду транспорту з різних причин – комусь так зручніше, хтось не довіряє таксистам, комусь вигідніше. Зі збільшенням кількості клієнтів зросли випадки ДТП на каршерінговому авто. У цій статті ви дізнаєтеся, чим загрожує подібний інцидент, на кого покладаються витрати на ремонт і які можуть бути штрафи.
Після прибуття до мети поїздки потрібно завершити оренду і оплатити чек в електронному вигляді (те ж зі смартфона).
Зараз найбільшими і популярними каршерінговими компаніями є GetmanCar та Mobilecar.
Читайте детальнішу інформацію про каршерінг.
Після цього ви можете спокійно вирушати у своїх справах, оскільки каршерінг вирішує проблему не один день, а оплачувати збитки іноді можна до півроку.
Перші заходи будуть прийняті вже на другий день після порушення. З прив’язаною до аккаунту сервісу карти спишеться штраф згідно з договором. Далі потрібно чекати, поки сформується звіт про пошкодженнях, який прийде на електронну пошту.
Зрозуміло, це стосується легких пошкоджень, при яких автомобіль залишається на ходу. Іноді може знадобитися і швидка, і евакуатор, і навіть команда рятувальників.
Зрозуміло, слід пам’ятати, що не можна порушувати основні заборони фірм, що займаються прокатом:
Також важливо, застраховані автомобілі компанії полісом КАСКО. Тоді можна уникнути оплати шкоди, навіть коли людина на орендованій машині потрапив в аварію. Але тільки у випадку, якщо доведе, що не є винуватець аварії. Так що рекомендується вибирати каршерінг, в якому автомобілі застраховані хоча б базовим полісом, щоб не розоритися при можливій аварії. Як правило, це зазначається в угоді.
Деякі компанії мають в автопарку застраховані та незастраховані автомобілі. Природно, при однаковій конфігурації на машини з полісом тариф буде вищим.
Якщо клієнт не винен в ДТП і довів це, штрафи на його рахунок нараховуватися не будуть. В іншому випадку доведеться сплатити фіксовану суму залежно від рівня пошкоджень ТЗ, зазначену в договорі, і покрити збитки.
Врахуйте, що порушення правил дорожнього руху фіксуються теж. Точно так само, як водіння у п’яному вигляді та інші правопорушення. Караються вони згідно з чинним законодавством України.
На закінчення хотілося б дати просту пораду – ведіть себе максимально обережно на дорозі. Пам’ятайте, якщо автомобіль не ваш – це ще не означає, що він не є джерелом небезпеки. Сумлінним клієнтам неприємності з оператором врегулювати простіше.
Ми використовуємо файли cookie для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на сайті, ви приймаєте правила використання файлів cookie.
Privacy policy